Aktualizace 13. 02. 06 - Anglická verze + jedno pozadí na plochu.
Připravujeme anglickou verzi hradů, dočkat se v ní můžete například grafické změny nápovědy a dalších drobných vylepšení.

Přibylo nové pozadí na plochu, stahujte zde.

Pozadí

Aktualizace 28. Ledna 06 - novej web
Nový vzhled webu. Připravujeme také patch, který by měl opravit chybu ve hře, která způsobyla že některým hráčům hra nejela.

Aktualizace 15. Ledna 06 - 1 nové pozadí
Dneska jsme přidali jedno pozadí s tématikou hradů, stahujte zde.

Pozadí

Aktualizace 10. Ledna 06 - Bug
Hledáme někoho komu hra neběží, má ICQ a byl by ochotnej pomoct při odlaďování jedné chybky. Pokuď vám tedy hra po spuštění vyhodí klasickou win hlášku "Program provedl.... Odeslat/Neodesilat" a chcete pomoct napište na mail eximan@seznam.cz nebo na ICQ 328136417 ( lepší na mail ).
Bug

Aktualizace 8. prosince 05 - Hrady lidem
Takže 14 dní exlusivity uplynulo jako voda a my nabízíme HRADY ke stažení i zde. Stahujte tady.
Hrady

Aktualizace 2. prosince 05 - zimní verze
Venku už padá sníh, děti sánkují na svahu, staví se sněhuláci a nádraží jsou už zase plné houmlesáků. Toto všechno značí že je zimní období a že už se blíží vánoce. My vám jako takovej před vánoční dárek dáme další verzi hradů, ve které jsi můžete užít taky sněžné prostředí. Stahujte tady.
Hrady snow

Aktualizace 28. listopadu 2005.
Do sekce Informace o hře byly přidány klávesové zkratky pro použití kouzel.
Do sekce Ke stažení byla přidána verze hradů v ostínech šedé barvy :).

Aktualizace 8. listopadu 2005.
Do sekce Galerie byly zařazeny obrázky ze hry.

Aktualizace 7. listopadu 2005.
Dnes byla přidána do sekce Videa 2 animovaná loga Hradů.

Aktualizace 6. listopadu 2005.
Tímto dnem je odstartován tento web, který bude sloužit jako informační portál pro hru hrady. Budete moci v sekci Bug-Report zasílat nalezené chybky ve hře hrady a taky se ptát na věci, které vás budou zajímat. V sekci Videa bude pár videí, ktera se během vývoje udělala a nepoužila. V sekci Galerie naleznete nejrůznější povedené screenshoty ze hry. Pokud budete mít zájem, můžete nám taky nějaký povedený kousek postat a mi jej zařadíme do galerie. V sekci GuestBook se můžete připojit do veřejné diskuze o této hře. V sekci Napsali o nás, naleznete odkazy na herní servery, na kterých je zmínka o tomto projektu. A jako poslední je sekce novinky, ve které naleznete nejaktuálnější informace.